تاریخ امروز


دانلود key برای nod32 نود32

جدید ترین پسورد نود 32

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
آموزش تصویری عضویت در فیس بوک


مدتی است که از طرف شما خوانندگان محترم ایمیل هایی مبنی بر آموزش ثبت نام و ملحق شدن به شبکه اجتماعی و پر طرفدار فیسبوک را دریافت می‌کردیم که البته هنوز هم دریافت می‌شوند، بنابراین پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام تصمیم گرفت در این پست به نحوه ثبت نام فیسبوک به پردازد . بنابر این اگر تا انتها با ما باشید یک اکانت فیسبوک را از ان خود کرده اید .

ابتدا به آدرس www.facebook.com بروید .

با ورود به این صفحه ، اطلاعات زیر مشاهده می‌شوند:

ثبت نام در فیسبوک,آموزش

در این بخش باید نام و نام خانوادگی، ( توجه کنید که نام واقعی و با معنا و اختصاصی باید باشد ) در صورتی که از نام عمومی مانند تکنولوژی یا tech  و… استفاده کنید، از شما خطا گرفته می‌شود.بنابر این یا نام واقعی یا مستعار و با معنی خود را وارد کنید .

در ادامه باید یک ایمیل معتبر و فعال را وارد کنید، اگر ایمیل غیر واقعی وارد کنید از شما خطا گرفته می شود . سایر اطلاعات دیگر را نیز تکمیل نموده و دکمه سبز continue را بزنید تا صفه زیر برای شما باز شود :

ثبت نام در فیسبوک,آموزش

با ورود به این بخش ثبت نام شما مراحل اولیه را با موفقیت گذرانده است بنابراین باید برای تکمیل اکانت خود این مراحل را نیز تکمیل نمایید ( البته با فشردن دکمه‌ی skip می‌توانید این سه یا چهار مرحله را به کلی کنار گذاشته و وارد صفحه‌ی اصلی فیبسوک شوید.اما برای علاقمندان به تکمیل جزییات مراحل شرح داده می‌شود .

در این صفحه ایمیل شما قرار داده شده تا از اکانت فعالتان اعضا را دریافت کنید ( قسمت های مخدوش بر روی عکس ها ایمیل های شخصی است )

برای یافتن دوستان و آشناان از ایمیل خود باید این دکمه find friends را بزنید تا وارد مراحل راهنمایی شوید اما بهتر است در ادامه با پیشنهاد‌های خود فیسبوک دوستان جدیدی پیدا کنید.

با فشردن allow می‌توانید لیستی از افراد را مشاهده نمایید و آن‌ها را add کنید :

درصورتی که صفحه ادد کردن اعضا را skip کنید وارد بخش زیر می‌شوید :

در این سه کادر پس از وارد کردن اطلاعات و فشردن دکمه آبی رنگ وارد مرحله اضافه کردن عکس می‌شوید :

این مرحله اخرین مرحله بود، پس از تعیین عکس و فشردن دکمه save وارد صفحه خود خواهید شد :

در این صفحه می‌توانید فعالیت خود را ادامه دهید .

منبع:http://barsam.ir


برچسب ها: آموزش فیس بوک , آموزش عضویت در سایت فیس بوک , آموزش عضو شدن در سایت فس بوک , آموزش تصویری عضو شدن در فیس بوک , روش عضو شدن در فیس بوک , آموزش گام به گام عضویت در فیس بوک , آموزش عضو شدن در فیس بوک یه صورت تصویری , آموزش عضو شدن در facebook , آموزش تصویری عضو شدن در facebook , آموزش ثبت نام در facebook , آموزش استفاده از facebook , آموزش ترفند های facebook , ترفند های facebook ,
نویسنده نویسنده : میلاد بهرامی تاریخ : 1392/05/19 تاریخ
کد :9190

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://nodupdate.parspa.com/ مي باشد

گرافیک قالب توسط : تم دیزاین
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا